0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

Şarj Edilebilir İşitme Cihazları

Diyarbakır Duyumax İşitme Cihazları > Şarj Edilebilir İşitme Cihazları

  Pil değiştirme zahmetinden kurtulun.

  Tüm işitme cihazlarına meydan okuyoruz.

  İşitme cihazı gibi ses çıkarmayan ilk işitme cihazıyla tanışın. Ses paradigmasını devrim niteliğinde bir platformla değiştiren Widex MOMENT™, şimdiye kadarki en saf ve en doğal sesi sunar. Tipik olarak, bir işitme cihazında işlenen ses, kulak zarına doğrudan sesten daha geç çarpar. Bu durum bozulma artefaktlarına ve metalik bir etkiye neden olur. Ama artık eskisi gibi duyabilirsiniz. İlk andan itibaren.

  WIDEX MOMENT ™, sesi diğer birinci sınıf dijital işitme cihazlarından 10 kat daha hızlı işler. Bu, şimdiye kadar en doğal sesleri üreten işitme cihazıdır.

  Widex MOMENT™ Özelliklerinden Bazıları:

  3 Yıl Garantili, iPhone ile Doğrudan Ses Aktarımı, Yapay Zeka, Akıllı Öğrenme, Çınlama (ZEN) Terapisi, Rüzgar gürültüsü yönetimi, FeedBack (Ötme) Kontrolü, Widex Mobil Uygulama ile Yönetim, Widex Yardımcı Aksesuar Uyumluluğu, Akıllı Ses Seçiciliği, Doğal Ses Seviyesi, Ekolayzer, İşitilebilirlik Arttırıcı, IP68 Koruma Sınıfı; Toz Geçirmez, Su Geçirmez, Kulak İçi – Kulak Arkası – RIC Kulak Arkası Modelleri, Hafif – Orta – İleri Derece İşitme Kayıpları İçin

  Kulak İçi

  RIC – Kulak Arkası

  Diğer Widex işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş Widex işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için butona tıklayın. ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Widex

  Sadece gerçeğe daha yakın.

  Şarj edilebilir Viron işitme cihazları, en zorlu dinleme durumları için üstün teknoloji sunar. Bernafon’un ilk True Environment Processing™ işitme cihazı, kullanıcıların kendilerini doğal ses ortamına sokmalarını ve gerçeğe daha yakın ses deneyimi yaşamalarını sağlar. Viron tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uyar. Günümüz işitme sistemi teknolojisinin maksimum faydalarını arayan aktif insanlar için mükemmel seçim.

  RITE – Kulak Arkası

  Kulak Arkası

  Diğer Bernafon işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş Bernafon işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için butona tıklayın. ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bernafon

  Diğer şarj edilebilir işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş şarj edilebilir işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ