0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

ReSound İşitme Cihazları

Diyarbakır Duyumax İşitme Cihazları > ReSound İşitme Cihazları

  Yaşam kalitenizi artırın.

  Etrafınızda neler olup bittiğini duyabildiğinizde yaşamdan çok daha fazla zevk alırsınız. İşitme cihazlarımız, özlediğiniz yaşamı geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

  İşitme deneyiminiz sizin benzersiz ihtiyaçlarınıza yanıt vermelidir. İşitme cihazı, kablosuz aksesuarlar ve uygulamalardan oluşan ReSound sistemi, en iyi ses kalitesiyle işitmenize ve farklı ortam ve durumlara uyum sağlamanıza yardımcı olur. İşitme cihazı portföyümüzde herkes için bir çözümümüz var. 

  ReSound işitme cihazları modelleriyle tanışın.

  Dü­şün­dü­ğü­nüz­den de faz­la­sı­nı duyun.

  Olabilecek en iyi ses. ReSound LiNX 3D en yeni ve en gelişmiş ReSound dijital işitme cihazımızdır. Resound’un Surround Sound özelliği 360 derece ses duymanız anlamına gelir. Artık kimin konuştuğunu görmek için başınızı çevirmenize veya pozisyon değiştirmenize gerek yok.

  ReSound LiNX 3D ile gürültüde konuşmayı daha iyi anlayabilecek ve çevrenizdeki sesleri daha iyi duyabileceksiniz. İşitme cihazınızı kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca işitme cihazınızın kontrolünde yepyeni bir boyuta geçeceksiniz – nerede olursanız olun.

  Görünmez

  Kulak İçi

  Kulak Arkası

  Mükemmel bir ses dünyasının keyfini çıkarın.

  Günlük hayata ve iş yaşamına göre tasarlanan premium işitme cihazı ailesi. İnce detaylarda bile netlik elde edin. ReSound LiNX Quattro premium işitme cihazı ailesi ile, Ses Katmanları ile mükemmel bir işitme deneyimi yaşayın. Sesin tüm ince detaylarını yakalayın.

  Konuşmaları daha net algılayın ve ne yönden gelirse gelsin tüm sesleri duyun. ReSound LiNX Quattro ile alçak ve yüksek perdeli sesler kulağınıza daha dolgun ve doğal gelir. Sessiz ortamlar gerçekten sessiz, yüksek sesli ortamlar da kulağa rahat, berrak ve temiz gelir. İşlek cadde gürültüsünden, sessiz tiyatro ortamına kadar, çok çeşitli durumlarda hem konuşma seslerine odaklanıp hem de çevrenizdeki sesleri duyabileceksiniz.

  Kulak İçi

  Kulak Arkası

  Çünkü işitme paha biçilemez.

  Hayatın pek çok zevki (iyi bir sohbet gibi) iyi işitmeye bağlıdır. ReSound Enya’nın mükemmel ses kalitesi, daha az çabayla tüm zenginliğiyle hayatın tadını çıkarmanıza yardımcı olur.

  Gelişmiş özellikler sayesinde net konuşmayı, rahat dinleme deneyimini ve kullanımının ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Böylece sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için daha fazla enerjiniz olacak.

  Kulak İçi

  RIE – Kulak Arkası

  Kulak Arkası

  ReSound Up Smart hakkında daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?

  Diğer ReSound ürünlerini tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş ReSound işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ