0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

Phonak İşitme Cihazları

Diyarbakır Duyumax İşitme Cihazları > Phonak İşitme Cihazları

  Phonak İşitme Cihazları, dünyada en büyük işitme cihazı sağlayıcılarından biridir.

  Milyonlarca insan, sevdiklerinden ve tutkunu oldukları şeylerden uzakta bir hayat yaşıyor. Bunun tek nedeni iyi işitememeleri. Ancak böyle olmak zorunda değil. Bunu kabul etmiyoruz. Ve fark yaratabileceğimizi biliyoruz. Bir insanın işitme becerisini eski haline getirmenin hayatı nasıl değiştirdiğinin farkındayız.

  İşitme kaybı olan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. Dünya çapında işitme uzmanları olarak faaliyet gösteren ortaklarımızla birlikte, işitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yeniden yaşamasına yardımcı olmak için yeni ve yenilikçi yöntemler bularak işitme kaybına sürülen bu lekeyle mücadele etme konusunda tam taahhüt veriyoruz.

  Phonak işitme cihazları modelleriyle tanışın.

  İşitme cihazınız her sese otomatik uyum sağladığında, hayat aktif olur.

  Phonak Belong işitme cihazları zahmetsizce işitmenizi sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmak için üretildi. Bolero B’yi özel yapan şey eşsiz AutoSense OS işletim sistemi. Çevrenizi işitme ortamlarını analiz eder ve her adımınıza ayak uydurur. Tek yapmanız gereken cihazı açmanız, gerisi otomatik. Bolero B-PR ile şimdi bir basit şarj ile 24 saat işitmenin keyfine varabilirsiniz.

  Bolero B işitme kaybınıza göre 4 farklı seçenekte sunulmaktadır. İşitme uzmanımız doğru performans seviyesi ve model hakkında sizi yönlendirecektir.

  Phonak Bolero™ B Özelliklerinden Bazıları:

  Bir kere şarj ile 24 saat işitme: Bolero ile pil atıklarıyla uğraşmaktan kurtulun – şimdiye kadar ki en hızlı şarj edilebilir işitme cihazı. Her yerde rahatça işitme için tam otomatik: Nereye giderseniz gidin işitme cihazınızla eşsiz işitme performansının keyfini sürün. Gürültüde daha çok anlayın: Gürültülü ortamda tek bir sese odaklanarak işitme cihazı olmadan işitmeye kıyasla konuşmayı anlamada 60% gelişim. Fısıltıları duyun: Yeni ürünlerimizde düşük seslerin anlaşılırlığında %10 iyileşme.

  Kulak Arkası

  Gittiğiniz her yerde, yaptığınız her şeyde sesleri yakalayın.

  Nereye giderseniz gidin, ne yaparsanız yapın güvenle işitebileceğinizden ve anlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Phonak Bolero Q ürünlerinin üstün kalitesi, günlük yaşamınızdaki dinleme deneyiminizi zenginleştirmek için tasarlanmış bir dizi benzersiz özellik sunmaktadır. Phonak Bolero Q, işitme kaybınızın derecesini yansıtan dört modele sahiptir. İşitme uzmanımız sizin için doğru modeli önerecektir.

  Phonak Bolero™ Q Özelliklerinden Bazıları:

  Her yerde anlama: Phonak Bolero Q, en zorlu dinleme ortamlarında dahi işitmenize ve anlamanıza yardımcı olur. Rahatça anlama: Phonak Bolero Q, bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilecek bir dizi konforlu özelliğe sahiptir. Bu özellikler nerede olursa olsun rahatsız edici ve istenmeyen sesleri ortadan kaldırır. Her şeyi anlama: Phonak Bolero Q, beklentilerinizin ötesine geçecek benzersiz ve kanıtlanmış teknolojilere sahiptir. Suya ve toza dayanıklı.

  Kulak Arkası