0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

Sizin için çalışıyoruz.

Duyumax dünyasına hoş geldiniz! Seslerin ötesine doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

BİZ KİMİZ?

BİZE YAZIN

Ücretsiz İşitme Testi

İşitme kaybı yaşayan hastalarımız ücretsiz cihaz denemesi için ücretsiz işitme testi yapabilmektedir.

Ücretsiz Cihaz Denemesi

Ücretsiz işitme testi yapan hastalarımız test sonucuna bağlı olarak ücretsiz işitme cihazı denemesi yapabileceklerdir.

Ücretsiz Çınlama Testi

Çınlama sorunu yaşayan hastalar işitme merkezlerimizde ücretsiz olarak test yapabililir ve çınlamayı bastıran cihaz önerileri alabilir.

Kulak Kalıpları

Sert kalıp, yumuşak kalıp, biopor kalıp ve kulağınıza özel tıkaç çeşitlerimiz mevcuttur. Çeşitli renk seçeneklerimizi ve çocukları cihaz kullanmaya teşvik edecek desenli kulak kalıplarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Cihaz Bakımı ve Teknik Servis

Tüm işitme cihazlarının Garanti kapsamındaki cihazlarımızın tamir ve bakımı ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İşitme Cihazları

Dünyaca ünlü firmaların bayiliğini yapmaktayız. Tüm dünyada en çok tercih edilen Widex ürünlerini bulundurmaktayız. Bernafon ve earnet ile Danimarka ve Alman teknolojisini ayaklarınıza getiriyoruz.

İşitme Cihazı Pilleri

İşitme cihazlarının tüm pil çeşitleri birbirinden avantajlı kampanyalarla Duyumax’ta sesinize güç katmak için sizleri bekliyor.

Çocuk Odyometrisi

Sadece çocuklarla çalışmak üzere yoğunlaşmış Duyumax pediatrik işitme merkezleri olarak, deneyimli işitsel iletişim uzmanlarımız ve firmaların çocuklar için özel olarak geliştirdiği işitme cihazları ile çocuklarımıza; sizlere ve hayatımıza kattığı değeri armağan etmek için buradayız.

Hakkımızda x

1992 yı­lın­dan beri işit­me ci­haz­la­rı uy­gu­la­ma, des­tek ve satış mer­ke­zi­miz, çok sa­yı­da in­sa­nın ha­ya­tı­na ses ol­ma­ya devam edi­yor. Du­yu­max işit­me ci­haz­la­rı uy­gu­la­ma ve satış mer­ke­zi yeni ye­rin­de pro­fes­yo­nel kad­ro­suy­la, geniş ürün yel­pa­ze­si ile işit­me kaybı ya­şa­yan tüm bi­rey­le­re en iyi al­ter­na­tif­le­ri sun­mak için ça­lı­şı­yor. Sek­tör­de ken­di­ni ka­nıt­la­mış en ka­li­te­li işit­me ci­haz­la­rı­nı pro­fes­yo­nel ni­te­lik­li hiz­met­le işit­me so­ru­nu ya­şa­yan­la­ra ulaş­tır­ma­yı hedef edi­nen Du­yu­max işit­me mer­ke­zi, in­sa­na saygı duyan hiz­met odak­lı sıcak yu­va­sıy­la güler yüzlü eki­biy­le hiz­met ver­me­ye devam edi­yor.

Duyumax İşitme Merkezleri’ni birlikte tanıyalım. x

1

 

Odyometri Testi

Odyometri nedir? Odyometri testi işitmenin ölçülmesini ve işitme fonksiyonlarının değerlendirilmesini sağlayan işitme testine verilen isimdir. İşitme ile ilgili test ve ölçümleri kapsar.

2

 

Çocuk Odyometri Testi

Yenidoğanların yanı sıra, sonraki yıllarda işitme sorunu yaşayan çocuklara da bu testle sorunun yeri ve şiddeti öğrenilir. Çocuğa kulaklık takılır ve 2-10 dakika süren testle işitip işitmediği anlaşılır. Ancak işitme kaybının derecesi tam olarak tespit edilemez. O durumda da daha ayrıntılı bir test olan beyin sapı odyometrisi uygulanır.

3

 

Serbest Alan Odyometri Testi

Serbest alan odyometrisi çocuklar için uygulanan bir işitme testidir. İşitme testlerinin bazıları her yaştan çocuklar için, bazıları çocuğun yaşı ve anlayış seviyesine göre kullanılabilir. Çocuğun nasıl ve ne zaman test edilmesi gerektiği, işitme bozukluğu için genetik yatkınlık ve çocuğun belirli risk faktörlerine maruz bırakılıp bırakılmadığı gibi bir dizi faktöre bağlıdır.

4

 

Kulak Çınlaması Terapisi

Bazı zamanlar kulağımda zil sesi duyuyorum bu normal midir? Tamamıyla değil. Kafa içindeki zil sesi gibi seslere genel olarak tinnitus denilir ve çok yaygındır. Tinnitus zaman zaman ortaya çıkabilir veya siz sürekli olarak bir ses duyabilirsiniz. Çok kalın veya çok ince olabilir, tek kulağınızda veya her iki kulağınızda da duyabilirsiniz. Zil sesi sürekli olduğunda bu kişiyi çok rahatsız edebilir. Hatta bu rahatsızlık kişilerin normal hayatlarını etkileyecek boyuta kadar çıkabilir.

Diğer ürün ve servislerimize göz atın.

Daha fazlası için sola kaydırın.

Kullanıcılarımızın Yorumları x

Yenilikçi işitme cihazlarımızı keşfedin.

Daha fazlası için sola kaydırın.

Görünmez

Görünür güzellik. Görünmez cihaz. KEŞFEDİN

Çocuk (Pediatri)

Kuş sesi işitmek artık hayal değil. KEŞFEDİN

Kulak İçi

İğne deliğinden dünyayı dinleyin. KEŞFEDİN

Kulak Arkası

İddialıyız. Deneyince farkı göreceksiniz. KEŞFEDİN

Endişelenmeyin.

Daha fazlası için sola kaydırın.

SGK anlaşmalı firma diyarbakır duyumax widex işitme cihazları
Sağlık Bakanlığı onaylı firma diyarbakır duyumax widex işitme cihazları
ücretsiz işitme testi çınlama testi diyarbakır duyumax widex işitme cihazları
duyumax widex diyarbakır işitme cihazları uzaktan görüntülü destek bağlanabilir işitme cihazları

Bizimle iletişime geçin.

 
Adres:Tesisler Girişi, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR Gsm:+90 536 221 54 64 E-mail:duyumax@gmail.com AçılışPts-Cts 08:30 - 19:00
Bizi sosyal medyadan takip edin:
           

    Bize Yazın

    Lütfen adınızı giriniz.