0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

Görünmez İşitme Cihazları

Diyarbakır Duyumax İşitme Cihazları > Görünmez İşitme Cihazları

  Görünür güzellik. Görünmez cihaz.

  Görünmez işitme cihazları, kişinin kulak ölçüsüne özel yapıldıkları için oldukça rahat bir kullanım sağlarlar. Dışardan fark edilmeleri oldukça zordur.

  İşitme cihazlarının görünüşünüzü değiştirdiğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Görünmez işitme cihazları kulak kanalının o kadar derinlerine yerleşir ki, şüphelenmeyen gözle görülemez. Ve bu gizlilik özelliğine ek olarak, ten renginize uyacak şekilde geniş renk alternatifleri sunuyoruz.

  Görünmez işitme cihazlarımızla tanışın.

  Bugün zeki, yarın daha akıllı.

  Dünyanın ilk, gerçekten akıllı işitme cihazı. WIDEX EVOKE™, kullanıcısına ilk günden başlayarak daha doğal bir işitme deneyimi sunar. EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi her kullandığınızda evrimleşir. İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım eder ve isterseniz tüm kontrolü size devreder.

  EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar.

  Evoke™ Özelliklerinden Bazıları:

  3 Yıl Garantili, iPhone ile Doğrudan Ses Aktarımı, Yapay Zeka, Akıllı Öğrenme, Çınlama (ZEN) Terapisi, Rüzgar gürültüsü yönetimi, FeedBack (Ötme) Kontrolü, Widex Mobil Uygulama ile Yönetim, Widex Yardımcı Aksesuar Uyumluluğu, Akıllı Ses Seçiciliği, Doğal Ses Seviyesi, Ekolayzer, İşitilebilirlik Arttırıcı, IP68 Koruma Sınıfı; Toz Geçirmez, Su Geçirmez, Kulak İçi – Kulak Arkası – RIC Kulak Arkası Modelleri, Hafif – Orta – İleri Derece İşitme Kayıpları İçin

  Görünmez – Kulak İçi

  RIC – Kulak Arkası

  Kulak Arkası

  Diğer Widex işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş Widex işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için butona tıklayın. ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Widex

  O kadar küçük ki tarzınızı bozmazlar.

  İşitme cihazlarının görünüşünüzü değiştirdiğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bernafon’un kulak içi işitme cihazları kulak kanalının o kadar derinlerine yerleşir ki, şüphelenmeyen gözle görülemez. Ve bu gizlilik özelliğine ek olarak, ten renginize uyacak şekilde çeşitli bir renk paleti ile gelirler.

  Geniş çeşitlilikte farklı işitme cihazı modelleri, işitme uzmanınızın yardımıyla sizin için mükemmel çözümü bulmanıza izin verir. Yüksek teknolojide işitmenin tadını çıkarın: Zerena işitme cihazlarındaki gelişmiş özellikler etkileyici ses kalitesi sunar. Gürültülü ortamlarda otomatik olarak konuşmaya odaklanılarak, sesleri doğal ve doğru bir şekilde yükseltilir. Kullanımı kolay, çoğu durumda tam otomatik ve yüksek seviyede dinleme rahatlığı sağlayan işitme cihazı arayan kişiler için mükemmel seçim.

  Görünmez

  Kulak İçi

  Diğer Bernafon işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş Bernafon işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için butona tıklayın. ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bernafon

  Dü­şün­dü­ğü­nüz­den de faz­la­sı­nı duyun.

  Olabilecek en iyi ses. ReSound LiNX 3D en yeni ve en gelişmiş ReSound dijital işitme cihazımızdır. Resound’un Surround Sound özelliği 360 derece ses duymanız anlamına gelir. Artık kimin konuştuğunu görmek için başınızı çevirmenize veya pozisyon değiştirmenize gerek yok.

  ReSound LiNX 3D ile gürültüde konuşmayı daha iyi anlayabilecek ve çevrenizdeki sesleri daha iyi duyabileceksiniz. İşitme cihazınızı kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca işitme cihazınızın kontrolünde yepyeni bir boyuta geçeceksiniz – nerede olursanız olun.

  Görünmez

  Kulak İçi

  Kulak Arkası

  Diğer ReSound işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş ReSound işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için butona tıklayın. ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  ReSound

  Çözüm odaklı inovatif yeni seri!

  Nano3, geçmişin deneyimlerinden istifade edilerek üretilen yüksek teknoloji bir seridir. 2008 yılından beri yüz binlerce insan tarafından beğenilen teknoloji, yeni donanımıyla, yeni yüzüyle ve yeni nesil teknolojilerle ses dünyasını daha canlı hale getiriyor.

  Büyük deneyim. Nano kullanıcıları deneyimlerini başkalarıyla paylaştılar, tavsiye ettiler ve bu şekilde büyük bir nano kullanıcı portföyü oluştu. earnet, en güvenilir ve fark oluşturan teknoloji ile dünya çapında hizmet vermeye devam ediyor.

  Yeni Nesil T-FIS
  (Tin­ni­tus-Fre­kans İzo­las­yon Sis­te­mi)

  Çınlama ile barışma zamanı! Yılların tecrübesiyle ve sektöre kazandırmış olduğumuz deneyimlerle yüzbinlerce insanın yaşamını kolaylaştırdık. FIS-frekans izolasyon sistemiyle, dar veya geniş bant uygulama ile mükemmel uygulama olanağı sunuyoruz. Kliniksel ispatlanmış %86’ya varan yüksek başarısı ile düşük frekans, orta frekans, yüksek frekans uygulama çeşitliliği sunuyoruz. Tinnitus’un olduğu frekans tespit edilebiliyor, monoural uygulanabiliyor ve binaural uygulanabiliyor.

  Nano3 Özelliklerinden Bazıları:

  Özel ve Benzersiz Feedback Manager, Tiz Sesler Duyulabiliyor, Seslere Anlam Veren Teknoloji, Zor Akustik Koşullara Karşı, Güçlü Performans, Stabil ve Dayanıklı, Düşük Pil Tüketimi, Pil Işık Sinyali, Çalışma Başlama Süresi Ayarı, Zor Akustik Ortam Uygulamaları, T-FIS (Tinnitus-Frekans İzolasyon Sistemi)

  IIC – Görünmez

  BOX – Görünmez

  Kulak Arkası

  Diğer earnet işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş earnet işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için butona tıklayın. ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  earnet

  Diğer görünmez işitme cihazlarımızı tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş görünmez işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ