0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

Biz Kimiz?

Vizyonumuz

Duyumax olarak sağlık hizmet sunumunda mükemmeliyet odaklı, yönetsel, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında; sürekli değişim ve gelişimi sürekli eğitim ile destekleyen hasta ve çalışan güvenliği, memnuniyetini arttırmaktaki kararlılığı ile güvenilir, ulusal hizmet veren bölgemizin örnek işitme merkezi olmak.

Misyonumuz

Duyumax olarak ulusal etik ilkeler ve kalite standartları doğrultusunda bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek; hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanlarıyla, sürekli eğitim ve gelişim çabasıyla toplumsal faydayı gözeten bir yaklaşımla etkin, etkili, verimli, güvenilir, güler yüzlü, toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

Duyumax

Ürün kalitemiz, hizmet anlayışımız, misyon ve vizyonumuz ürünlerimizin kullanıcı sayısıyla birlikte artmaya devam ediyor. Günümüz teknolojisini insan fıtratına en yakın şekilde kullanmayı amaç edinen markalarımız Duyumax’ta geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarımıza ses olmaya devam ediyor!

Biz kimiz? Duyumax ile tanışın...

Biz, 1992 yılında bu yolculuğa kurucumuz öncülüğünde çıktık. Kurucumuz ile çıktığımız bu yolda attığımız her adım, aldığımız her karar, döktüğümüz her ter damlası Duyumax olarak hizmet kalitemizi büyüttü. Ta ki sektörde de ön safhalarda yer aldığımız bu günlere sizlerle birlikte geldik.

Biz tanıştığımıza memnun olduk. Ya siz?