0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

Bernafon İşitme Cihazları

Diyarbakır Duyumax İşitme Cihazları > Bernafon İşitme Cihazları

  bernafon

  Bernafon işitme cihazlarımızla daha iyi işitin.

  Neden Bernafon işitme cihazlarını seçmelisiniz?

  • Karmaşık ortamlarda net ve doğal ses
  • Gürültüde optimum konuşma anlayışı
  • Harici ses kaynaklarına kablosuz bağlantı

  Bernafon işitme cihazları modelleriyle tanışın.

  O kadar küçük ki tarzınızı bozmazlar.

  İşitme cihazlarının görünüşünüzü değiştirdiğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bernafon’un kulak içi işitme cihazları kulak kanalının o kadar derinlerine yerleşir ki, şüphelenmeyen gözle görülemez. Ve bu gizlilik özelliğine ek olarak, ten renginize uyacak şekilde çeşitli bir renk paleti ile gelirler.

  Geniş çeşitlilikte farklı işitme cihazı modelleri, işitme uzmanınızın yardımıyla sizin için mükemmel çözümü bulmanıza izin verir. Yüksek teknolojide işitmenin tadını çıkarın: Zerena işitme cihazlarındaki gelişmiş özellikler etkileyici ses kalitesi sunar. Gürültülü ortamlarda otomatik olarak konuşmaya odaklanılarak, sesleri doğal ve doğru bir şekilde yükseltilir. Kullanımı kolay, çoğu durumda tam otomatik ve yüksek seviyede dinleme rahatlığı sağlayan işitme cihazı arayan kişiler için mükemmel seçim.

  Görünmez

  Kulak İçi

  Sadece gerçeğe daha yakın.

  Şarj edilebilir Viron işitme cihazları, en zorlu dinleme durumları için üstün teknoloji sunar. Bernafon’un ilk True Environment Processing™ işitme cihazı, kullanıcıların kendilerini doğal ses ortamına sokmalarını ve gerçeğe daha yakın ses deneyimi yaşamalarını sağlar. Viron tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uyar. Günümüz işitme sistemi teknolojisinin maksimum faydalarını arayan aktif insanlar için mükemmel seçim.

  RITE – Kulak Arkası

  Kulak Arkası

  Doğallığını ortaya çıkar.

  İleri derece işitme kayıpları için güçlü işitme cihazları. Leox, ileri derecede işitme kayıplılar için ilk True Environment Processing™ Super Power | Ultra Power işitme cihazıdır. Sıra dışı amplifikasyon gücü ve güçlü bir özellik seti ile donatıldığında, mümkün olduğunca gerçeğe yakın bir ses algısı sunar.

  diyarbakır duyumax bernafon leox pediatrik çocuk kulak arkası zeki akıllı yapay sanal zeka dijital işitme cihazları çocuğum duyamıyor

  Leox – Çocuklar İçin İşitme Çözümü

  Birçok aksesuarla birlikte Leox, çocuklar ve gençler için de mükemmel bir işitme çözümüdür. Çocuklara dil gelişimleri ve eğitim hedeflerine ulaşmaları sırasında yardımcı olur.

  Leox Pediatrik

  Kulak Arkası

  Bernafon Leox Pediatrik hakkında daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?

  Diğer Bernafon ürünlerini tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş Bernafon işitme cihazı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ