0536 221 54 64
Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR
Pzt-Cts 09:00-19:00

Aksesuarlar

  Aksesuarlar ile kontrolü ele geçirin.

  Aksesuarlar. Duyumax’ın iletişim aksesuarları, işitme cihazı kullanıcılarına eşsiz bir ses dünyası sunar. Kullanıcıların uzaktan kumandalara, TV’lere, kişisel ses sistemlerine, tablet ve benzerlerine hızlıca ve kolayca bağlanmalarını sağlar. İster müzik, telefon çağrıları, TV veya uzaktan kumanda olsun, her durum için bir Duyumax aksesuarı vardır.

  İşitmeye yardımcı aksesuarlarla tanışın.

  Sesleri tıpkı istediğiniz gibi deneyimleyin.

  Ekosuz televizyon izleyin. Son teknoloji TV-DEX, özellikle televizyonlardan ses akışı sağlamak için Widex’in tasarladığı kullanıcı dostu dinleme cihazıdır. TV-DEX’in en önemli özelliği gerçek zamanlı yüksek kalitede ses sağlamasıdır. Herhangi bir eko yada seste bozulma yaşamadan televizyon sesini tıpkı oması gerektiği gibi dinleyin.

  Arkaplan sesleri olmadan cep telefonları ile görüşme sağlayın. Aksesuarlar arasından TV-DEX’in bir diğer özelliği de ‘Room Off’ teknolojisidir. Bu teknoloji geçici olarak işitme cihazlarınızın mikrofonu kapatır ve size sadece televizyonun sesini dinlemek kalır. En sevdiğiniz dizi ve programları herhangi bir rahatsız edici arkaplan sesi olmadan izleyebilirsiniz. Ve tabi ki Room Off özelliğini istediğiniz zaman açma kapama şansına sahipsiniz.

  Widex TV-DEX Özelliklerinden Bazıları:

  “Echofree” ile Ultra Düşük (< 10 ms) Gecikme, Yüksek Kalitede Ses, ‘Oda Sesi Kapalı’ Özelliği, TV ve Ses Sistemleri ile Uyumlu, 1 m (cihaz) ve 10 m (baz istasyonu) Kapsama Alanı, 10 Saat Kesintisiz Ses Aktarımı, Şarj Edilebilir TV-Baz İstasyonu

  COM-DEX sizi bağlantıda tutar. Her zaman.

  Tüm sesler sorunsuz ve anında. Aksesuarlar arasından Widex COM-DEX ile nerede olursanız olun kesintisiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Yeni COM-DEX ile hiç bir sesten ödün vermeden tüm ses kaynaklarından işitme cihazınıza yüksek kalitede ses aktarımı yapabilirsiniz.

  Bağlan, kontrol et, iletişime geç. Widex teknolojisi COM-DEX akıllı telefonlarınızdan işitme cihazlarınıza yüksek kalite ses aktarımı sağlayan şık ve eller serbest konuşma cihazıdır. Boynunuza asıp tamamen eller serbest olarak kablosuz işitme cihazlarınıza bağlanabilirsiniz. Ayrıca, müzik ve daha fazlasını kolaylıkla dinleme imkanına da sahipsiniz.

  Gördüğünüz gibi COM-DEX cihazının yalnızca sesi güzel değil, çok da şık ve cep telefonunuzun rengine uyacak birbirinden çekici üç farklı renk seçeneğine sahip: Şampanya Beyazı, Antrasit Gri ve Zümrüt Yeşili.

  Widex COM-DEX Özelliklerinden Bazıları:

  Tüm Cep Telefonları ile Uyumlu, Ses Seviyesi Kontrolü, Bluetooth Özellikli Tüm Cihazlardan Ses Aktarımı, Program Ayarları Kontrolü, Eller Serbest Konuşma İmkanı, 8 Saat Kesintisiz Aktarım, 8 Gün Bekleme Süresi (Günde 12 Saat), Konforlu Kumaş Boyun Askısı, COM-DEX Mobil Uygulaması ile Birlikte İşitme Cihazınızı Yönetir, 3 Renk Seçeneği; Şampanya Beyazı, Antrasit Gri ve Zümrüt Yeşili

  Konuşma ayrıntılarını kaçırmayın.

  İkili konuşmalarınızın yeni ve mükemmel çözümü. Son teknoloji COM-DEX Kablosuz Mikrofon, COM-DEX çözümünün şık bir eklentisidir. Gürültülü ortamlarda dahi, konuşmaları kolaylıkla, yakından ve ayrıntısıyla işitin. İşitmenize dost COM-DEX Kablosuz Mikrofon, zorlu birebir konuşmaların çözümüdür – kalabalık ortamlarda, araç içinde veya dış ortam aktivitelerinizde.

  Özel konuşmalarınızda mikrofonu, 10 metrelik kapsamı alanı dahilindeki konuşma arkadaşınızın önüne yerleştirin. Konuşma arkadaşınız, tutturma klipsini kullanarak, mikrofonu giysisine iliştirebilir. COM-DEX Kablosuz Mikrofon, COM-DEX App üzerinden kablosuz özellikli tüm Widex işitme cihazlarına bağlanır. COM-DEX Kablosuz Mikrofon veya COM-DEX App üzerinden ses ayarlarını yapabilirsiniz. COM-DEX Kablosuz Mikrofon üzerindeki butonla mikrofonu tamamen kapatabilir veya açabilirsiniz.

  Widex COM-DEX Kablosuz Mikrofon Özelliklerinden Bazıları:

  COM-DEX ile Kablosuz Özellikli Tüm Widex İşitme Cihazlarına Bağlanır, Kolay Kullanım İçin Yaka Klipsi, Mikrofon COM-DEX Uygulaması Üzerinden de Kontrol Edilebilir, COM-DEX Üzerindeki “Kablosuz Mikrofon” Düğmesi ile Sesi Açılır/Kapatılır, 8 saate Varan Ses Aktarma Süresi

  +

  Widex’in ge­liş­ti­ril­miş COM-DEX ve COM-DEX kab­lo­suz mik­ro­fon ak­se­su­ar­la­rı­nı bir­lik­te kul­lan­mak is­te­yen­ler için avan­taj­lı eko­no­mik pa­ke­ti­mi­zi ha­zır­la­dık. Fiyat almak ve ÜC­RETSİZ Çın­la­ma ve İşitme Testi için lüt­fen bi­zim­le ile­ti­şi­me geçin.

  İLETİŞİM

  Şarj kiti, şarj edilebilir 2 adet pil ve adaptör içerir. Ürün hakkında detaylı bilgi, fiyat bilgisi ve Ücretsiz Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Widex BEYOND Z şarj edilebilir işitme cihazını tanımak mı istiyorsunuz? Ürün detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

  İLETİŞİM

  Widex BE­YOND Z şarj üni­te­si­ni adap­tör­süz ola­rak Du­yu­max İşitme Mer­kez­le­ri’nden temin ede­bi­lir­si­niz. Ürün hak­kın­da de­tay­lı bilgi, fiyat bil­gi­si ve Üc­ret­siz Çın­la­ma ve İşitme Testi için lüt­fen bi­zim­le ile­ti­şi­me geçin.

  Widex BEYOND Z şarj edilebilir işitme cihazını tanımak mı istiyorsunuz? Ürün detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

  İLETİŞİM

  312 Tip

  Ag-Zn (Gümüş-Çinko alaşımı, XR41)

  Widex BEYOND Z şarj edilebilir işitme cihazını tanımak mı istiyorsunuz? Ürün detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

  İLETİŞİM

  Widex BEYOND Z 220 Volt AC şarj adaptörü ile BEYOND Z işitme cihazınızı dilediğiniz yerde şarj edebilirsiniz.

  Widex BEYOND Z şarj edilebilir işitme cihazını tanımak mı istiyorsunuz? Ürün detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

  İLETİŞİM

  Widex’in ge­liş­ti­ril­miş BE­YOND Z işit­me ci­ha­zı­nın tüm ak­se­su­ar­la­rı­na sahip olmak is­te­yen­ler için avan­taj­lı eko­no­mik pa­ke­ti­mi­zi ha­zır­la­dık. De­tay­lı bilgi, fiyat bil­gi­si ve ÜC­RETSİZ işitme ve çınlama testi için lüt­fen bi­zim­le ile­ti­şi­me geçin.

  İLETİŞİM

  Viron miniRITE T R, Bernafon’un lityum iyon şarj edilebilir bir bataryaya sahip ilk şarj edilebilir işitme cihazıdır. Ses akışı ve telefon görüşmeleri dahil tüm gün kullanım için güç sağlar. Ürün hakkında detaylı bilgi, fiyat bilgisi ve Ücretsiz Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bernafon Viron şarj edilebilir işitme cihazını tanımak mı istiyorsunuz? Ürün detaylarını öğrenmek için butona tıklayınız.

  Viron

  İşitmeye yardımcı diğer aksesuarları tanımak mı istiyorsunuz?

  Gelişmiş işitmeye yardımcı aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve ÜCRETSİZ Çınlama ve İşitme Testi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ